در حال بارگذاری ...
  • لیست تعاونیهای دهیاری های استان گیلان

    ردیف

    نام شرکت تعاونی

    شهرستان

    بخش

    تعداد دهیاریهای عضوتعاونی

    تعداد پرسنل ثابت

    زمینه های فعالیت

    مدیرعامل

    نشانی تعاونی

    1

    شرکت تعاونی دهیاران لوندویل

    آستارا

    لوندویل

    10

    5

    خدماتی- عمرانی- بهداشتی- آموزشی

    فرشید عباداللهیان

    آستارا-لوندویل- ساختمان دوم بخشداری

    2

    شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی آستارا

    آستارا

    مرکزی

    12

    4

    خدمات عمومی- خدمات عمرانی

    بهنام دادگر

    آستارا-خیابان امام(ره)- جنب پل تالاب

    3

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش کیاشهر

    آستانه اشرفیه

    بندرکیاشهر

    24

    2

    عمرانی- خدماتی

    محمد رسولی

    بندرکیاشهر- بخشداری کیاشهر

    4

    شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی آستانه اشرفیه

    آستانه اشرفیه

    مرکزی

    48

    4

    عمرانی- ماشین آلاتی- پسماند- حوادث شهرستان

    حجت حسن زاده نیکفر

    آستانه اشرفیه- خیابان شهیدزنده دل - روبروی فرمانداری

    5

    شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی دهیاران بخش رانکوه

    املش

    رانکوه

    23

    4

    خدماتی- عمرانی

    ابراهیم رمضان نژاد

    املش- رانکوه- 30متری بلوار قدیر

    6

    شرکت تعاونی توزیعی دهیاریهای بخش مرکزی املش

    املش

    مرکزی

    25

    3

    بیمه- ماشین آلاتی- عمرانی و شن و ماسه

    فرزاد صمدی مقدم

    املش- روستای حاجی آباد- ساختمان دهداری سابق

    7

    شرکت تعاونی دهیاریهای بندرانزلی

    بندرانزلی

    مرکزی

    22

    4

    خدماتی- فضای سبز- فاضلاب

    رضا اله یاریان

    بندرانزلی- بخشداری انزلی

    8

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش اسالم

    تالش

    اسالم

    33

    15

    عمرانی- خدماتی

    خسرو نیکنام

    تالش- اسالم- بخشداری اسالم

    9

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی حویق

    تالش

    حویق

    23

    1

    مدیریت پسماند روستایی

    فیروز شیخی نژاد

    تالش- بخش حویق- دهیاری پلاسی

    10

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش کرگانرود

    تالش

    کرگانرود

    25

    5

    عمرانی- خدماتی- توزیعی

    علیرضا علمی

    تالش- کرگانرود- ساختمان بخشداری

    11

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی تالش

    تالش

    مرکزی

    46

    6

    خدماتی- عمرانی- ماشین آلاتی

    برات فوزی جوکندان

    تالش- بخشداری مرکزی تالش

    12

    شرکت تعاونی دهیریهای بخش خشکبیجار

    رشت

    خشکبیجار

    31

    8

    عمرانی- خدماتی- تولیدی

    اکبر رضایی

    رشت-خشکبیجار-کوچه مهدی(عج)

    13

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش خمام

    رشت

    خمام

    35

    2

    عمرانی- خدماتی -ورزش روستایی- ماشین آلات روستایی

    رشید فکری

    رشت- خمام- خیابان تختی- ساختمان سمین

    14

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سنگر

    رشت

    سنگر

    39

    3

    عمرانی- پسماند- خدمات ماشین آلات

    روح اله تیموری

    رشت- سنگر- ساختمان بخشداری سنگر

    15

    شرکت تعاونی اتحاددهیاران کوچصفهان

    رشت

    کوچصفهان

    43

    20

    ابنیه- تاسیسات- پسماند- خدماتی و توزیعی

    محمد رضوی

    رشت- بخشداری کوچصفهان

    16

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش لشت نشا

    رشت

    لشت نشا

    38

    4

    عمرانی- فرهنگی

    عبدالحسین سرخی نوحدانی

    لشت نشا- خیابان شهیدبهشتی- بخشداری لشت نشا

    17

    شرکت تعاونی احرار دهیاریهای بخش مرکزی رشت

    رشت

    مرکزی

    51

    10

    عمرانی- پسماند روستایی

    علی مهدیزاده

    رشت- بلوار شهید رجایی- نبش کوچه37

    18

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش پره سر

    رضوانشهر

    پره سر

    19

    19

    تولیدی- توزیعی- خدماتی

    پرویز مهدی پور

    رضوانشهر- بخشداری پره سر

    19

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی رضوانشهر

    رضوانشهر

    مرکزی

    28

    8

    عمرانی- خدمات ماشین آلاتی

    مقصود نادری

    رضوانشهر- خیابان شهید اعیادی- ساختمان تعاونی

    20

    شرکت تعاونی عدالت گستر تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی رودبار

    رودبار

    خورگام

    15

    5

    عمرانی- خدماتی

    اردوان اسدی

    خورگام- ساختمان بخشداری

    21

    شرکت تعاونی شکوفه های سبزخزر دهیاریهای بخش

    رودبار

    رحمت آباد و بلوکات

    26

    9

    عمرانی- خدماتی

    فرامرز باقری

    رودبار- ساختمان بخشداری رحمت آبادو بلوکات

    22

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش

    رودبار

    عمارلو

    10

    2

    عمرانی- خدماتی

    اردلان علیزاده

    فرمانداری رودبار- ساختمان بخشداری مرکزی

    23

    شرکت تعاونی عدالت گستر تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی رودبار

    رودبار

    مرکزی

    12

    4

    عمرانی- خدماتی

    عزیزپور

    فرمانداری رودبار-ساختمان بخشداری مرکزی رودبار

    24

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش چابکسر

    رودسر

    چابکسر

    24

    5

    خدماتی- عمرانی

    بهنام داوودی

    چابکسر- ساختمان دهداری سابق

    25

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش رحیم آباد

    رودسر

    رحیم آباد

    25

    32

    عمرانی- ماشین آلاتی- خدماتی و پسماند

    حکمت  صفری

    رحیم آباد- بخشداری رحیم آباد

    26

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش کلاچای

    رودسر

    کلاچای

    28

    8

    مدیریت پسماند- عمرانی- ماشین آلاتی

    یوسف بابایی

    کلاچای- ساختمان بخشداری

    27

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی رودسر

    رودسر

    مرکزی

    38

    11

    پسماند- عمران روستایی- بیمه و امور حسابداری دهیاریها

    مهدی ناجی

    رودسر- بازار ماهی فروشان- پاساژ صادق زاده- طبقه سوم

    28

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش دیلمان

    سیاهکل

    دیلمان

    15

    24

    عمرانی- خدماتی

    حمیدرضا قاسمی

    ساختمان بخشداری دیلمان

    29

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی سیاهکل

    سیاهکل

    مرکزی

    28

    3

    عمرانی- خدماتی- توزیعی

    کیهان قربانی

    سیاهکل -ساختمان بخشداری مرکزی

    30

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش احمدسرگوراب

    شفت

    احمدسرگوراب

    35

    1

    عمرانی- خدماتی

    سیدکاظم عظیمی رشتی

    شفت- ساختمان بخشداری احمدسرگوراب

    31

    شرکت تعاونی بخش مرکزی شهرستان شفت

    شفت

    مرکزی

    41

    0

    عمرانی

    حسین رازی

    شهرستان شفت- ساختمان بخشداری

    32

    شرکت تعاونی فجر دهیاریهای بخش تولم

    صومعه سرا

    تولم

    28

    0

    عمرانی- خدماتی

    سیدمهدی حسینی

    صومعه سرا- ساختمان بخشداری تولم

    33

    شرکت تعاونی تولیدی-توزیعی دهیاریهای بخش مرکزی صومعه سرا

    صومعه سرا

    مرکزی

    70

    3

    عمران روستایی روستاها

    حسن حسنی

    صومعه سرا- خیابان سردارجنگل- مقابل اداره آبیاری

    34

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش میرزاکوچک

    صومعه سرا

    میرزاکوچک

    20

    5

    عمرانی- خدماتی

    علی نوروزی

    گوراب زرمیخ- ساختمان دبستان سابق(حافظ)

    35

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش سردارجنگل

    فومن

    سردارجنگل

    19

    12

    عمرانی- خدماتی

    علی اکبر ادیبان

    فومن- بخش سردارجنگل- دهیاری خانوانه

    36

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی فومن

    فومن

    مرکزی

    74

    6

    عمرانی- خدماتی

    محمدصادق ابراهیم پور ازبری

    فومن- خیابان علامه- مجتمع شهیدافتخاری

    37

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش رودبنه

    لاهیجان

    رودبنه

    39

    5

    عمرانی- خدماتی- توزیعی

    روح اله شریعت ناصری

    لاهیجان-رودبنه- روستای ناصرکیاده

    38

    شرکت تعاونی گیل و شمشاد دهیاریهای بخش مرکزی

    لاهیجان

    مرکزی

    60

    11

    عمرانی و خدماتی

    اسماعیل فلاح حق پرست

    لاهیجان-دهیاری لیالستان

    39

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش اطاقور

    لنگرود

    اطاقور

    17

    4

    خدماتی- عمرانی

    سیاوش پیک فلک

    لنگرود- ساختمان بخشداری اطاقور

    40

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش کومله

    لنگرود

    کومله

    14

    6

    خدماتی- عمرانی

    علی میرصادقی

    لنگرود- ساختمان بخشداری کومله

    41

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی لنگرود

    لنگرود

    مرکزی

    19

    5

    عمرانی و خدماتی

    سیدمرتضی فاضلی

    لنگرود- ساختمان بخشداری مرکزی

    42

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش شاندرمن

    ماسال

    شاندرمن

    29

    5

    عمرانی- خدماتی- حوادث غیرمترقبه شهرستان- بیمه روستایی

    فرهاد کوهساری

    شاندرمن- ساختمان بخشداری

    43

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی ماسال

    ماسال

    مرکزی

    19

    5

    خدماتی- عمرانی

    مومنی

    ساختمان بخشداری مرکزی ماسال