در حال بارگذاری ...
  • لیست تعاونیهای دهیاری های استان کرمان

    ردیف

    نام شرکت تعاونی

    شهرستان

    بخش

    تعداد پرسنل ثابت

    زمینه های فعالیت

    مدیرعامل

    نشانی تعاونی

    1

    شرکت تعاونی روستاهای بخش مرکزی عنبرآباد

    عنبر آباد

    مرکزی

    3

    تولید و توزیع کشاورزی

    ارسلان مشایخی

    جنب بخشداری مرکزی

    2

    شرکت تعاونی روستاهای جبال بارز جنوبی

    عنبر آباد

    جبال بارز

    4

    روستایی کشاورزی

    غلام علی مرادی

    بخشداری

    3

    شرکت تعاونی چهل تن مشیز

    بردسیر

    مرکزی

     

    خدماتی عمرانی دامپروری

    مسعود مولایی

    بخشداری

    4

    شرکت تعاونی دهیاری های بخش لاله زار

    بردسیر

    لاله زار

    3

    عمرانی خدماتی

    منصور حاجی زاده

    بلوار صنعتی- بخشداری لاله زار

    5

    شرکت تعاونی دهیاری های بخش گلزار

    بردسیر

    گلزار

    2

    خدماتی عمرانی

    مهدی جباری

    بخشداری

    6

    شرکت تعاونی توسعه عمران دهیاران

    بافت

    مرکزی

    3

    خدماتی عمرانی

    بهروز بهرام نژاد

    جنب بخشداری مرکزی

    7

    دهیاری های بخش مرکزی کرمان

    کرمان

    مرکزی

    4

    عمرانی خدماتی

    مصطفی باخانی

    خ شهدا- کوچه 11

    8

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش گلباف

    کرمان

    گلباف

    3

    خدماتی عمرانی کشاورزی

    یاسر مهدی زاده

    بخشداری گلباف

    9

    شرکت تعاونی دهیاری های بخش ماهان

    کرمان

    ماهان

    2

    خدماتی عمرانی

    مهدی محمدی

    بخشداری ماهان

    10

    شرکت توسعه عمران دهیاران بخش شهداد

    کرمان

    شهداد

    2

    خدماتی عمرانی کشاورزی

    محمد ابراهیم بادی

    بخشداری شهداد

    11

    شرکت تعاونی دهیاران هزار

    کرمان

    راین

    2

    عمرانی کشاورزی

    سلیمان عبدلی

    بخشداری راین

    12

    توسعه عمران دهیاران بخش زرند

    زرند

    مرکزی

    2

    خدماتی عمرانی

    اویس محمدی

    بخشداری زرند

    13

    شرکت دهیاری های بخش یزدان آباد

    زرند

    یزدان آباد

    2

    خدماتی عمرانی کشاورزی

    مهدی بلوچ اربابی

    بخشداری یزدان آباد

    14

    شرکت تعاونی عمرانی جبال بارز

    جیرفت

    جبال بارز

    2

    خدماتی عمرانی

    سیاوش تیدشکی

    جبال بارز

    15

    شرکت تعاونی سبزواران

    جیرفت

    مرکزی

    4

    عمرانی

    سعید پوردلی

    بخشداری مرکزی

    16

    تعاونی عمرانی دهیاری های بخش اسماعیلی

    جیرفت

    اسماعیلی

    1

    خدماتی کشاورزی

    محمد میرزایی منش

    بخشداری اسماعیلی

    17

    شرکت تعاونی دهیاری های بخش ساردوییه

    جیرفت

    ساردوییه

    1

    خدماتی عمرانی

    شجاع بد اخشان

    بخشداری

    18

    دهیاری های بخش مرکزی کهنوج

    کهنوج

    مرکزی

    4

    خدماتی کشاورزی عمرانی

    صابر مریمی

    بخشداری مرکزی

    19

    شرکت تعاونی توسعه عمرانی چاه مرید

    کهنوج

    چاه مرید

    2

    خدماتی کشاورزی

    فرامرز درویشی

    بخشداری چاه مرید

    20

    شرکت دهیاری های بخش مرکزی منوجان

    منوجان

    مرکزی

    2

    خدماتی کشاورزی

    غلام حسین میر کمالی

    بخشداری مرکزی

    21

    شرکت تعاونی رابر جنوب

    رابر

    مرکزی

    4

    عمرانی خدماتی

    مجتبی افضلی

    میدان معلم رابر

    22

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش هنزا

    رابر

    هنزا

     

    عمرانی خدماتی

    رضا امیری

    بخشداری هنزا

    23

    شرکت تعاونی بخش مرکزی راور

    راور

    مرکزی

    1

    توسعه عمرانی

    علی محمد حسنی

    بخشداری مرکزی

    24

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش کوهساران

    راور

    کوهساران

    1

    توسعه عمرانی

    غلام رضا امامی

    بخشداری

    25

    شرکت تعاونی بخش طغرالجرد کوهبنان

    کوهبنان

    طغرالجرد

    2

    عمرانی خدماتی روستایی

    حسین جعفری

    بخشداری

    26

    شرکت تعاونی بخش مرکزی کوهبنان

    کوهبنان

    مرکزی

    2

    عمرانی خدماتی روستایی

    حسین جعفری

    بخشداری

    27

    شرکت تعاونی بخش مرکزی سیرجان

    سیرجان

    مرکزی

    4

    عمرانی

    عبدالله شهرآبادی

    بخشداری

    28

    شرکت تعاونی بخش گلستان

    سیرجان

    گلستان

    2

    عمرانی خدماتی

    حسن کوثری

    بخشداری

    29

    شرکت تعاونی بخش زید آباد

    سیرجان

    زید آباد

    3

    عمرانی خدماتی روستایی

    محسن اسلامی

    بخشداری

    30

    شرکت تعاونی بخش پاریز

    سیرجان

    پاریز

    2

    عمرانی

    ابراهیم باستانی

    بخشداری

    31

    شرکت همیار دهیاریهای بخش بلورد

    سیرجان

    بلورد

    2

    عمرانی

    سعید شهریاری

    بخشداری

    32

    شرکت توسعه عمران بخش مرکزی رفسنجان

    رفسنجان

    مرکزی

    5

    عمرانی خدماتی

    رضا محمدی

    بخشداری

    33

    شرکت توسعه عمران بخش نوق رفسنجان

    رفسنجان

    نوق

    4

    عمرانی خدماتی

    مهدی رمضانی

    احمدیه

    34

    شرکت توسعه عمران بخش فردوس رفسنجان

    رفسنجان

    فردوس

    1

    عمرانی خدماتی

    داوود حاج محمدحسینی

    جنب مسجد جامع

    35

    شرکت توسعه عمران بخش کشکوییه رفسنجان

    رفسنجان

    کوشکوییه

    3

    خدماتی عمرانی

    حمید اسماعیلی

    جنب بخشداری

    36

    شرکت تعاونی بخش مرکزی انار

    انار

    مرکزی

    1

    خدماتی عمرانی

    هوشنگ عبداللهی

    بخشداری

    37

    شرکت تعاونی بخش مرکزی قلعه گنج

    قلعه گنج

    مرکزی

    2

    عمرانی خدماتی

    محمدباقر صادقی

    بخشداری

    38

    شرکت تعاونی بخش چاه داد خدا قلعه گنج

    قلعه گنج

    چاه دادخدا

    2

    عمرانی خدماتی

    مصطفی ظغیری نژاد

    بخشداری

    39

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش مرکزی بم

    بم

    مرکزی

    3

    خدماتی عمرانی

    عزیز دریجانی

    بخشداری

    40

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش بروات بم

    بم

    بروات

    1

    اقتصادی بازرگانی خدماتی

    سعید صادقی

    بخشداری

    41

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش روداب نرماشیر

    نرماشیر

    روداب

    2

    عمرانی خدماتی روستایی

    علی قلعه خانی

    بخشداری

    42

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش مرکزی نرماشیر

    نرماشیر

    مرکزی

    1

    عمرانی خدماتی

    حسن مومنی

    بخشداری

    43

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش مرکزی ریگان

    ریگان

    مرکزی

    3

    عمرانی خدماتی

    علی بدرآبادی

    جنب فرمانداری

    44

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش گنبکی ریگان

    ریگان

    گنبکی

    1

    عمرانی خدماتی

    رضا وحیدزاده

    جنب بخشداری

    45

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش مرکزی شهربابک

    شهر بابک

    مرکزی

    2

    توسعه عمرانی

    یاسر احمدپور

    ساختمان فرمانداری

    46

    شرکت تعاونی توسعه و عمران بخش دهج شهربابک

    شهر بابک

    دهج

    2

    توسعه عمرانی

    یاسر احمدپور

    ساختمان فرمانداری

    47

    شرکت تعاونی بخش مرکزی فهرج

    فهرج

    مرکزی

    3

    عمرانی خدماتی

    رضا دهقان بلوچی

    بخشداری

    48

    شرکت تعاونی بخش نگین کویر فهرج

    فهرج

    نگین کویر

    3

    عمرانی خدماتی

    محمد آوخ

    بخشداری

    49

    شرکت تعاونی بخش جازموریان

    رودبار

    جازموریان

    3

    عمرانی خدماتی کشاورزی

    محمود سابقی

    زهکلوت

    50

    توسعه عمران بخش مرکزی رودبار

    رودبار

    مرکزی

    3

    عمرانی خدماتی

    محمد فلاح

    خ امام- روبروی حوزه ابوذر

    51

    توسعه عمران خوشه طلای ارزوییه

    ارزوییه

    مرکزی

    3

    عمرانی خدماتی

    یدالله شکوهی

    بخشداری مرکزی

    52

    توسعه عمران خوشه طلای ارزوییه

    ارزوییه

    صوغان

    3

    عمرانی خدماتی

    یدالله شکوهی

    بخشداری صوغان

    53

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخشمرکزی فاریاب

    فاریاب

    مرکزی

    4

    عمرانی خدماتی

    اسلام پور احمدی

    جنب بخشداری

    54

    شرکت تعاونی دهیاریهای بخش هور فاریاب

    فاریاب

    هور

    4

    عمرانی خدماتی

    اسلام پور احمدی

    جنب بخشداری